ISKRA KLECZA DOLNA – TS WĘGRZCE 3:2(2:0)

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
Łucarz
Wcisło

Węgrzce: Sekuła- Chuchro, Czernecki, Chlebowski, Jakub Kowalczyk(Wcisło)- Wróbel(Butkiewicz), Zasadni(Stasiuk), Tyrka(Korcala), Łucarz- Gala, Zdziński

Niestety bez punktów w sobotni wieczór wróciła do Węgrzc nasza drużyna. Po bardzo słabej pierwszej połowie w wykonaniu gości było 2:0 dla Iskry. Trzeba jednak przyznać, że był to najniższy wymiar kary, ponieważ gospodarze stworzyli sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji. Ponadto mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, a swoje ataki przeprowadzali głównie skrzydłami. Po tych akcjach raz po raz było niebezpiecznie pod bramką Sekuły. Po zmianie stron obudziły się Węgrzce, z dużym animuszem zaczęły atakować swoich rywali. W 53 min piękną bramkę zza pola karnego na 2:1 zdobył Łucarz. Kolejne minuty to dobra gra Węgrzc, były okazje na remis, jednak gospodarze w 67 minucie strzelili trzecią bramkę, która wyraznie podcięła skrzydła podopiecznym trenera Wiącka. Iskra mecz kończyła w „10”, ponieważ jeden z obrońców obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. W 88 minucie Węgrzce zdobył drugiego gola. Po dośrodkowaniu Butkiewicza i zgraniu Stasiuka piłkę do bramki skierował Wcisło. Ostatecznie nic już w tym meczu się nie zmieniło i spotkanie zakończyło się rezultatem 3:2.
Po serii 3 wygranych meczów w lidze, Węgrzce odniosły 3 porażkę z rzędu. Trzeba jak najszybciej pozbierać się i zacząć gromadzić punkty, ponieważ sytuacja w tabeli powoli zaczyna być nie ciekawa. Mamy nadzieję, że przełamanie nastąpi w najbliższą sobotę, kiedy do Węgrzc przyjedzie zespół Proszowianki Proszowice.